Obecnie do Departamentu CRM i Analiz w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Data Scientist (Umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: DS/04/WRO/2024

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie modeli ML dla obszaru CRM (głównie algorytmy klasyfikacyjne)
  • Współpraca w poszerzaniu zbioru stosowanych metod uczenia maszynowego w Zespole
  • Współpraca przy rozwoju narzędzi wdrażania modeli na produkcję
  • Współpraca z opiekunami struktur bazodanowych w celu efektywnego wykorzystania zbieranych danych do celów predykcyjnych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu zarówno algorytmów interpretowalnych jak i nieinterpretowalnych (np. xgboost, sieci neuronowe)
  • Wykształcenie techniczne (preferowane matematyczne, informatyczne)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka Python lub R
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka SQL
  • Samodzielność w działaniu i chęć poszerzania swojej wiedzy
  • Inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Co oferujemy:

ROZWÓJ
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dofinansowanie studiów podyplomowych

KOMFORT PRACY
  • nowoczesne biuro
  • parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

FINANSE
  • system premiowy
  • nieoprocentowane pożyczki ZFŚS

ZNIŻKI
  • na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych

ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia
  • akcje prozdrowotne, np. szczepienia, badania i dietetyk
  • refundacja zakupu okularów

DLA RODZINY
  • paczki na Święta
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

CZAS WOLNY
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia

MASZ WPŁYW
  • akcje charytatywne i CSR
  • wolontariat pracowniczy
  • akcje krwiodawstwa

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

W ramach Grupy mamy silną Kulturę Ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem

ZOBACZ TEŻ

Raport „Kobiece sprawy” o rzeczach ważnych dla każdej z nas
25 kwietnia 2024
W naszym raporcie specjalnym „Kobiece sprawy” skupiamy się na profilaktyce młodych...
Czytaj więcej
Polki przed 36 rokiem życia wolą chodzić do ginekologa prywatnie
23 kwietnia 2024
Aż 64 proc. kobiet przed 36 rokiem życia konsultuje się z ginekologiem minimum raz w...
Otrzymaliśmy godło Gwiazda Jakości Obsługi 2024
18 kwietnia 2024
Santander Consumer Bank już 7. raz z rzędu znalazł się w gronie najbardziej przyjaznych...