O nas

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)
W 2021 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Administrator/ Administratorka systemów IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ASIT/04/24

Opis projektu:

Praca przy wielu różnych projektach, w zależności od aktualnie realizowanych projektów w Banku. Przygotowywanie środowisk pod nowe projekty, wdrażanie nowych rozwiązań, utrzymanie już istniejących rozwiązań, monitorowanie serwerów i środowisk, rozwiązywanie problemów.

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL, PostgreSQL, MySQL, Red Hat, Microsoft Windows Server,

Technologie mile widziane:

  • znajomość JIRA, Confluence;
  • doświadczenie z konteneryzacją (OpenShift);

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami Windows oraz Linux;
  • Zarządzanie serwerami baz danych (MS SQL, PostgreSQL, MySQL)
  • Wdrażanie zmian na środowiska informatyczne Banku
  • Analiza i rozwiązywanie incydentów związanych z niedostępnością usług biznesowych
  • Monitoring poprawności działania procesów

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadasz biegłą znajomość zagadnień administracji systemami operacyjnymi Linux (RHEL)
  • Dobrze się znasz na zagadnieniach administrowaniu bazami danych PostgreSQL, MySQL
  • Posiadasz szeroką wiedzę techniczną z zakresu infrastruktury informatycznej, sieci komputerowych, aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa informatycznego
  • Umiesz efektywnie się komunikować, masz nastawienie do współpracy z zespołem i masz dobrą organizację pracy

Jak będzie wyglądała współpraca?

  • współpraca B2B
  • możliwość rozwoju i różnorodne projekty​
  • elastyczne zasady współpracy
  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem Bez Barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • brak drees-code oraz prosty język to nasz przyjaciel
  • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaxu

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.

ZOBACZ TEŻ

Największym wiosennym wyzwaniem Polaków - remont domu, zakup lub naprawa samochodu
30 kwietnia 2024
Jak wskazuje nasze najnowsze badanie „Polaków Portfel Własny: wiosenne wyzwania 2024” 38...
Czytaj więcej
Polki przed 36 rokiem życia wolą chodzić do ginekologa prywatnie
23 kwietnia 2024
Aż 64 proc. kobiet przed 36 rokiem życia konsultuje się z ginekologiem minimum raz w...
Otrzymaliśmy godło Gwiazda Jakości Obsługi 2024
18 kwietnia 2024
Santander Consumer Bank już 7. raz z rzędu znalazł się w gronie najbardziej przyjaznych...